msparisa
ارسالی ها : 18
عضویت : 19 /9 /1397
ساخت باکس پیک موتوری دلیوری البسه و سرویس خشکشویی
امروزه بسیاری از خشکشویی ها امکانات زیادی را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند و سعی در ارائه خدمت به بهترین شکل ممکن دارند که با توجه به این که البسه را با کیفیت عالی و مد نظر مشتری به آن ها تحویل دهند، بتوانند آن ها را از رفت و آمد در سطح شهر در امان دارند. بدین منظور شرکت فایبر گلاس به ساخت قطعات فایبرگلاس باکس پیک موتوری برای دلیوری البسه و سرویس خشکشویی پرداخته است که برای این کار بسیار مناسب می باشد.
ویژگی های ساخت قطعات فایبرگلاس باکس پیک موتوری دلیوری البسه
ساخت قطعات فایبرگلاس این باکس مناسب ترین محصول برای حمل کردن و دلیوری انواع مختلف البسه از خشکشویی ها به درب منزل مشتریان می باشد.
شرکت فایبرگلاس برای ساخت قطعات فایبرگلاس این باکس پیک موتوری برای سرویس های خشکشویی اصولی را رعایت کرده است که با توجه به حجم مناسبی که برای حمل انواع مختلف لباس دارد، به خوبی با طرح کلی که بدنه موتور سیکلت دارد هماهنگ باشد. داخل باکس به طریقی ساخته شده است که امکان حمل و جا به جایی چندین لباس وجود داشته باشد به طریقی که با ظاهری آراسته و مناسب به دست مشتریان برسد و کیفیت کار به خوبی حفظ شود.
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

vahidabbasi
ارسالی ها : 2
عضویت : 15 /9 /1400
1 RE ساخت باکس پیک موتوری دلیوری البسه و سرویس خشکشویی
دوشنبه 15 آذر 1400 - 10:36

در سال‌های اخیر الگوبرداری از انواع طرح‌های جهانی بیشتر از قبل شده است چراکه بحث طراحی و دکوراسیون خانه نیز به همان میزان داغ می‌باشد. دراین‌بین بیشتر افراد فعال در حوزه طراحی و دکوراسیون دست به طراحی انواع وسایل از کوچک‌ترین‌ها تا بزرگ‌ترین‌ها زده و سعی در بهینه کردن هر چه بیشتر آن‌ها دارند. در کنار این موارد ازجمله فضاهای جدیدی که در سال‌های اخیر در طراحی خانه‌های ایرانی ترند شده و دیده‌ می‌شود، لاندری ‌روم یا اتاق رخت‌شویی است.یکی از اجزای مهم در لاندری روم‌ها نیز استفاده از سبد مجزا برای جمع‌آوری لباس‌های است. درواقع وجود این سبدها امری ضروری در اتاق رخت‌شویی و یا در خانه است چراکه از ریخت‌وپاش جلوگیری کرده و همچنین قرار دادن لباس‌ها در سبدهای تقسیم‌بندی کار شست‌وشو را دقیق‌تر و راحت‌تر می‌نماید.
امروزه شرکت‌های بسیار زیادی به دنبال تولید انواع اکسسوری های مناسب برای استفاده ازجمله سبد البسه بوده و در تلاش برای رفع نیازهای مختلف مشتریان و در پی آن رضایت آن‌ها می‌باشند؛ بنابراین انواع مختلفی از این نوع اکسسوری را ارائه نموده که ازجمله مهم‌ترین انواع سبد رخت چرک و لباس ریلی کابینت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد که شامل:

  • انواع سبد رخت چرک کابینت لاندری

  • انواع سبد ریلی لباس برای کمد دیواری


ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :
آپلود فایل