ویژگی ساخت انواع یراق آلات کابینت
بازدید : 490 | شنبه 28 اردیبهشت 1398 - 15:50
shayan12
ارسالی ها : 10
عضویت : 24 /9 /1397
ویژگی ساخت انواع یراق آلات کابینت
فروش پروفیل آلومینیوم هایی که سبب ایجاد زیبایی برای کابینت ها می شود، بسیار رونق یافته است. همچنین استفاده از آن در دستگیره ها و ریل ها و درب ها بسیار کاربر پسند می باشد و از نصب بسیار آسانی برخوردار است. ساخت این انواع مطابق با استاندارد های روز دنیا است و دارای بالا ترین کیفیت می باشد.
انواع یراق آلات با اشکال و اندازه های گوناگون ساخته می شوند که دارای دوام و طول عمر بالایی هستند و همچنین در برابر خوردگی و زنگ زدگی کاملا مقاوم و پایدار هستند. استفاده از آن ها زیبایی محیط آشپز خانه را دو چندان خواهد کرد.
انواع یراق آلات کابینت


  لولا: یک زاویه چرخشی به وجود می آورد، دارای جنسی انعطاف پذیر است و برای تشبیه کار آن می توان گفت که مانند یک مفصل عمل می کند.
  جک: این وسیله وزن درب را هنگام باز بودن تحمل می کند و سبب ثابت نگه داشتن آن می شود. دارای انواعی مانند جک گازی، جک برقی، جک پمپی و مانند این ها می باشد.
  ریل: برای حرکت آسان تر کشو، یراق یا ابزاری به نام ریل به وجود آمده است که برای آرام بسته شدن نیز در آن ها پمپ هایی قرار داده شده است.
  دستگیره: این وسیله علاوه بر زیبایی که باید داشته باشد، باید به کاربرد آن نیز توجه شود. امروزه در نوع کلاسیک و مدرن ساخته می شوند.
  پایه کابینت: برای بالا بردن ارتفاع کابینت از سطح زمین استفاده می شود و سبب می شود که به هنگام شستشو، آب به بدنه نفوذ پیدا نکند و سطح آن را خیس کند.


وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

taktaz
ارسالی ها : 3
عضویت : 18 /12 /1397
1 RE ویژگی ساخت انواع یراق آلات کابینت
پنجشنبه 09 خرداد 1398 - 03:24

ممنون
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

vahidabbasi
ارسالی ها : 2
عضویت : 15 /9 /1400
2 RE ویژگی ساخت انواع یراق آلات کابینت
شنبه 20 فروردین 1401 - 14:02

یکی از بی نظیرترین و پرفروش ترین انواع محصولات عرضه شده در کابینت شاپ را، ریل های کابینت تشکیل داده اند که امروزه از مهمترین و اصلی ترین یراق آلات مورد نیاز بسیاری از مردم می باشد. در نظر داشته باشید که ریل های کابینت به مرور زمان و به دلیل استفاده نادرست خراب شده و نیازمند تعویض می باشد که در این صورت می توانید بعد از بررسی هر یک از انواع ریل کابینتی موجود در وب سایت ما، اقدامات مربوط به خرید را انجام دهید. هر یک از ریل های کابینت موجود در وب سایت ما دارای ویژگی های متفاوتی هستند و شما می توانید با توجه به نیاز خود، مناسب ترین این محصولات را تهیه و خریداری کنید. از مهمترین و اصلی ترین انواع ریل کابینت که در این وب سایت می توانید مشاهده کنید، می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • ریل غلطکی

 • ریل ساچمه ای ساده و آرام بند

 • ریل ساچمه ای فشاری ( تاچ ، مگنتی ، لمسی یا تیپان )

 • ریل کابینت تاندم آرام بند و فشاری

 • ریل های کابینت تاندم باکس

 • ریل های کشو مخفی

 • ریل های کشو سوپرمارکتی

 • ریل های کابینت لگرا باکس بلوم


ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :
آپلود فایل