تعمیر ماکروفر دوو
بازدید : 661 | شنبه 20 اردیبهشت 1399 - 16:00
mohanaaa
ارسالی ها : 3
عضویت : 20 /2 /1399
تعمیر ماکروفر دوو
تعمیر ماکروفر دوو
با مدرن شدن زندگی ها، دستگاهی به نام ماکروفر یا مایکروفر یا ماکروویو به بازار راه پیدا کرده است که به کمک آن می توان خیلی سریع غذاها را آماده کرد. مایکروفر دوو یک برند قدرتمند است که کیفیت بالایی در ساخت و تولید محصولاتش وجود دارد و توانسته رضایت و اعتماد مشتریان زیادی را کسب کند. با این وجود این وسیله به مرور زمان ممکن است به دلایل مختلفی دچار مشکل و خرابی شود.
احتمالا در حال حاضر به این صفحه مراجعه کرده اید چون دستگاه شما خراب شده است و نیاز به تعمیر مایکروفر دوو خود دارید. اگر دستگاه شما خراب شده است به شما پیشنهاد می کنیم تعمیر ماکروفر دوو خود را به دست افراد متخصص و کار بلد بسپارید زیرا دارای ساختار پیچیده ای است و تعمیر آن کار هر کسی نیست.
با واگذار کردن این کار به افراد ناوارد ممکن است دستگاه شما را به صورت تخصصی تعمیر نکنند و بعد از مدت کوتاهی دوباره خراب شود نیاز به تعمیر پیدا کند. حتی ممکن است اگر دستگاه تان مجددادچار خرابی شد، قابل تعمیر نباشد و مجبور شوی با هزینه هنگفتی آن را تعویض کنید.
بنابراین، بهترین راهکار تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو می باشد تا بتونید با اطمینان خاطر تعمیر را به آن ها بسپارید. در این نمایندگی، مایکروویو شما به صورت تخصصی و با دقت بالا توسط تعمیرکارانی خبره با سابقه درخشان در زمینه تعمیر مایکروفر دوو در تهران انجام می شود.
روال کار به این صورت است که بعد از تماس و گزارش خرابی، در صورت نیاز ما تعمیرکار مایکروفر دوو مربوطه را خیلی سریع با تجهیزات و ابزارهای کامل به محل شما اعزام می کنیم تا دستگاه شما را عیب یابی و تعمیر کند. پس با ما دیگر نگران تعمیر ماکروفر خود در تهران نباشید. همین حالا تماس بگیرید تا ماکروفر شما را یکبار برای همیشه تعمیر کنیم.
تعمیرگاه و نمایندگی مرکزی مایکروفر دوو
آیا نیاز به تعمیر مایکروویو دوو خود دارید؟ آیا باید به سرویس ماکروفر دوو خود بپردازید؟ آیا به دنبال تعمیرکار ماکروفر دوو هستید؟
تعمیرگاه و نمایندگی مرکزی تعمیرات مایکروفر دوو آماده ی خدمات رسانی به شما شهروندان عزیز در تمام مناطق تهران می باشد. با اعتماد به ما پشیمان نخواهید شد زیرا نمایندگی ما ویژگی های منحصر به فردی دارد که هیچ کجا پیدا نخواهید کرد. از مهم ترین ویژگی های ممتاز این مجموعه می توان موار زیر را نام برد:
نمایندگی مجاز تعمیر مایکروفر دوو قادر است دستگاه ماکروفر شما را در کمترین زمان ممکن و هزینه تعمیر کند به طوری که دستگاه شما بهتر از روز اول کارکند! تعمیرات در محل شما انجام می گیرد، فقط کافی است با شماره مندرج شده در سایت تماس بگیرید.
• این مجموعه دارای بیست سال سابقه در زمینه ی تعمیرات ماکروفر دوو می تواند دستگاه شما را به صورت تخصصی در هر ساعت از شبانه روز عیب یابی و تعمیر کند.
• این نمایندگی از قطعات یدکی اورجینال و اصل در تعمیر استفاده می کند و اصالت کالا را تضمین می کند بهطوری که بعد از تعمیر به مدت ش ماه می توایند در صورت خراب شدن مجدد مایکروفر از سرویس رایگان بهره مند شوید.
• تعمیرکاران ما متخصص در امر تعمیر ماکروفر دوو شما هستند آن ها قادرند وسیله ی معیوب شده ی را بهتر از روز اول تعمیر کنند و با این کار عمری دوباره به آن بخشند. یکی از توصیه های این مجموعه آن است که لوازم معیوب خود را به دست افراد ناوارد نسپارید و مطمئن شوید که با نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر ماکروفر دوو طرف حساب هستید.سرویس و خدمات پس از فروش ماکروفر دوو
شرکت دوو سال هاست که پس از تولید و فروش مایکروفر، سرویس و خدمات پس از فروش هم ارائه می کند. ما به عنوان نمایندگی دوو خدمات پس از فروش را پوشش می دهیم و توانسته ایم موفقیت زیادی را در زمینه سرویس و خدمات پس ازفروش مایکروویو دوو کسب کنیم. پس از خرید مایکروفر دوو، با ما دیگر تنها نیستید و با ایجاد کوچک ترین مشکلی می توانید به ما اعتماد کنید.
در صورت تماس با نمایندگی مرکزی مایکروفر دوو در هر ساعت از شبانه روز، با کیفیت ترین خدمات را در سراسر تهران ارئه می دهیم. بنابراین، می توانید با ارائه کارت گارانتی خود از خدمات پس از فروش مایکروفر دوو بهره مند شوید اگر هم تاریخ گارانتی گذشته باشد جای هیچ گونه نگرانی نیست ما ماکروفر شما را به بهترین نحو تعمیر خواهیم کرد.

خرابی مایکروفر دوو ممکن است به دلایل زیر باشد :
ماکروفر غذا را گرم نمی کند
مایکروویو جرقه می زند
مایکروفر روشن نمی شود
کلید های برد کار نمی کند
غذا در مایکروفر مانده و درب باز نمی شود
ماکروفر مدام فیوز می سوزاند
ظرف داخل مایکروویو نمی چرخد
گریل ماکروفر کار نمی کند
مایکروفر دود می کند
مایکروفر بو می دهد
مشکلات متداول ماکروفر دوو
ماکروفر جرقه می زند
توصیه می گردد ظروف فلزی و آلومینیومی داخل مایکروفر قرار ندهید چون مایکروفر نسبت به آهن حساس است و ایجاد جرقه می کند. حتما از ظروف شیشه ای یا پلاستیکی استفاده نمائید. در ضمن ظروف لب پر نباشند و کاملا سالم باشند. همچنین توصیه می شود متعلقات ماکروفر (سه پایه، جوجه گردان و پخار پز) با سیم ظرفشویی سابیده نشود و در آب خیسانده و به آرامی تمیز شوند تا خط و خش نیفتند.
ماکروفر روشن نمی شود
باید از رسیدن قطعی برق به دستگاه کاملا مطمئن شوید. می توانید دستگاه دیگری را تست کنید مانند سشوار و ببینید روشن می شود یا خیر. دو شاخه را بررسی کنید ممکن است دفرمه شده باشد و در آخر کنترل کنید قفل کودک فعال نباشد. اگر با انتخاب کلید ها پیغام L را مشاهده کردید دکمه ی stop/clear را 5 ثانیه نگه دارید تا از حالت قفل خارج شود. اگر مشکل برطرف نشد حتما با یک نمایندگی تخصی و مرکزی تعمیرات ماکروفر دوو تماس بگیرید.
ماکروفر بو می دهد
اگر اولین بار است که از آن استفاده می کنید و کمی بوی سیم سوختگی می دهد طبیعی است. اما اگر شدید است و دود می دهد باید با نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در تهران تماس بگیرید. اگر بوی غذا می دهد باید دیواره های داخلی با گذاشتن یک کاسه آب و قرار دادن روی 10 دقیقه جوش بخورد و سپس دیواره ها با یک دستمال تمیز شوند.
ماکروفر غذا را گرم نمی کند
گرم نشدن غذای داخل مایکروویو می تواند به دلایل زیادی باشد که با عایت هر کدام می توانید این مشکل را برطرف کنید. به طور مثال ممکن است حجم غذا زیاد باشد، مایکروفر کثیف باشد، و یا ولتاژ برق افت داشته باشد که در این صورت باید مشکلات را برطرف کنید.

در صورت نیاز با شماره های زیر تماس بگیرید: 55 03 77 88 021 - 5007 2222 021
منبع: https://daewoorepairco.com
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

elidemy
ارسالی ها : 10
عضویت : 21 /7 /1399
1 RE تعمیر ماکروفر دوو
سه شنبه 22 مهر 1399 - 11:13

ما در نمایندگی تعمیرات ماکروفر جنرال الکتریک، با آموزش به تعمیرکاران حرفه ای خود، یک کادر حرفه ای تشکیل داده ایم که تعمیر تخصصی ماکروفر جنرال الکتریک را انجام می دهند.
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

khatere
ارسالی ها : 1
عضویت : 27 /5 /1400
2 RE تعمیر ماکروفر دوو
چهارشنبه 27 مرداد 1400 - 23:42

با افزایش روز افزون قیمت لوازم برقی، نمی توان تعمیر آنها را به دست هر کسی سپرد. در نتیجه باید برای تعمیر این وسیله فردی کاربلد و متخصص را پیدا کنید. اگر شما ماکروفر خود را به دست افرادی بدهید که علم کافی را در تعمیر لوازم دوو ندارند، ممکن است پس از مدت زمان کوتاهی نیاز به تعمیر پیدا کند و شما هزینه بیشتری را برای تعمیر آن بدهید. در برخی از مواقع هم ممکن است دستگاه شما را خراب تر کنند و دیگر نتوان آن را تعمیر کرد و شما هزینه بیشتری را برای خرید ماکروفر جدید بدهید.در نتیجه بهترین راهکار برای تعمیر ماکروفر دوو این است که با تعمیرگاه
نمایندگی تعمیرات مایکروفر دوو
تماس بگیرید .
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

maryamghadyani
ارسالی ها : 1
عضویت : 4 /2 /1402
3 RE تعمیر ماکروفر دوو
دوشنبه 04 اردیبهشت 1402 - 09:57

جرقه زدن ماکروفر یکی از مشکلات رایج در دستگاه‌های ماکروفر است. این مشکل معمولا به دلیل وجود رطوبت، آب، فلزات و یا سایر اشیاء در دستگاه است.

راه‌حل: برای جلوگیری از جرقه زدن، بهتر است از ظروف مناسب و قابل حمل استفاده کنید و هیچ گاه اشیاء فلزی در دستگاه قرار ندهند. همچنین، پس از هر بار استفاده، دستگاه را با یک پارچه خشک تمیز کنید و در صورت بروز مشکل باید اقدام به تعمیر ماکروفر کنید.
جرقه زدن ماکروفر ممکن است به دلیل وجود رطوبت و آب در ظروف یا مواد غذایی باشد. برای جلوگیری از این مشکل، می‌توانید قبل از استفاده از ماکروفر، ظروف را خشک کنید و همچنین غذاهای خیس را قبل از گرم کردن، خشک کنید.


اگر در دستگاه ماکروفر شما جرقه زده است، ابتدا باید دستگاه را خاموش کنید و سپس ظروف و مواد غذایی را بررسی کنید تا ببینید آیا هیچ چیز فلزی در دستگاه نیست. همچنین، اگر دستگاه شما دارای دوربین داخلی است، می‌توانید با استفاده از آن، بررسی کنید که چه چیزی در دستگاه قرار دارد.

در صورتی که با این روش‌ها نتوانید مشکل جرقه زدن را حل کنید، بهتر است به تعمیرکار مراجعه کنید. همچنین، اگر مشکل در دستگاه شما بسیار شدید است و تعمیر آن ممکن نیست، بهتر است دستگاه را تعویض کنید.
وب کاربر ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :
آپلود فایل
X بستن پنجره شارژ رایگان ایرانسل