ساخت سایت شرکتی
بازدید : 124 | یکشنبه 09 آبان 1400 - 16:17
web05
ارسالی ها : 5
عضویت : 9 /8 /1400
ساخت سایت شرکتی
شرکت ها و موسسات با داشتن یک سایت حرفه ای میتوانند رزومه شرکت و معرفی نامه خود، کالا ها و محصولات یا خدمات خود را بدون داشتن محدودیت مکانی و محدودیت زمانی، معرفی نمایند.

پیدا کردن بازارهای هدف از طریق بازاریابی اینترنتی که لازمه ی آن داشتن یک سایت حرفه ای و کار شده است، از اصلی ترین مسائلی است که میتوان از طریق وب سایت شرکتی به آن رسید.

در صورتی که طراحی وب سایت شرکت با توجه به استانداردهای سئو و گوگل طراحی شود، شرکت یا موسسه میتواند در بازه ی زمانی کوتاه به اهداف بازاریابی اینترنتی هدفمند خود برسد. طراحی سایت شرکتی یکی از مهمترین انواع طراحی سایت است که باید با توجه به نوع کار و تجارت شرکت و توجه به بازارهای هدف و در نظر گرفتن کلمات کلیدی و کلمات هدف آن شرکت و موسسه طراحی گردد.


فاکتور های موفقیت ساخت سایت شرکتی
برای رسیدن به موفیقت در طراحی سایت، شرکت طراحی سایت نونگار پردازش برای شما دوستان برنامه خاص در نظر دارد. با استفاده از متد جدید و طراحان حرفه ای سایت که آشنا به تمام اصول بهینه سازی سایت، و الگوریتم های امتیاز دهی موتور های جست و جو، تیم ما، میتواند دلیل موفقیت
باشد. کافی ست نمونه پروژه ها و موفیقت های بدست آمده توسط نونگار پردازش را، مشاهده نمایید.
ویژگی اصلی طراحی سایت شرکتی، نونگار پردازش ، اختصاصی بودن آن و عدم استفاده از سیستم های کپی و نرم افزار های آماده می باشد.
مسلما نرم افزاری که کپی و یا آماده باشند در مقایسه با سیستمی که بصورت اختصاصی و مطابق با استانداردهای روز و نظر مشتری و تجربیات فراوان یک شرکت طراحی سایت، ایجاد گردد، کم ارزش تر است. تمام موارد طراحی سایت را برای شما به صورت اختصاصی طراحی نموده و با صلیقه شما و البته رعایت موارد بهینه سازی سایت برای شما، به بهبود تجاریتان کم خواهد نمود.

نداشتن محدودیت در اختصاصی بودن طراحی، تجربه ی بالا در طراحی سایت های شرکتی موفق، حضور طراحان ، گرافیستان و برنامه نویسان مجرب و سئو کاران حرفه ای، از جمله تفاوت های اصلی شرکت طراحی سایت نونگار پردازش می باشد.

مزایای داشتن وب سایت شرکتی
• 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته و روزهای تعطیل هم درهای شرکت به روی مراجعین باز است.
• افراد بدون نیاز به مراجعه ی حضوری میتوانند از زمینه کاری شما مطلع شوند.
• با طراحی وب سایت چند زبانه میتوانید مشتریان خارجی را نیز به سمت کسب و کار خود جذب نمایید.
• با داشتن پشتیبانی آنلاین یا برخط و بخش پرسش و پاسخ میتوانید به سوالات مشتریان و بازدیدکنندگان سایت پاسخ دهید.
• دیگر به ورق زدن انواع کاتالوگ ها نیازی نخواهد بود و افراد به راحتی میتوانند با نمونه کارهای شما آشنا شوند.
• نسبت به تبلیغات محیطی مانند تلویزیون، بیلبورد و ... به صرفه تر است

منبع : طراحی سایت شرکتی | ساخت سایت
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :
آپلود فایل