نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس
بازدید : 637 | شنبه 23 تیر 1397 - 11:10
nahal
ارسالی ها : 39
عضویت : 23 /4 /1397
نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس
نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس
نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس در تمام نقاط تهران آماده ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس است. همچنین تعمیرگاه مجاز مرکزی آماده ارسال قطعات فابریک و اصل به تمام نقاط ایران است. تعمیرگاه مجاز مرکزی با داشتن تیم فنی مجرب و منظم در زمان مقرر به نیاز مشتری رسیدگی می کند. تیم حرفه ای و متخصصی که در نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس آماده ی ارائه ی خدمات هستند در زمینه ی تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری این برند تجاری لوازم خانگی دوره های آموزشی را گذرانده اند و دارای مهارد و تخصص ویژه هستند. از آنجایی که تکنولوژی در زمینه ی محصولات الکترونیکی روز به روز در حال پیشرفت است تعمیرکاران نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس هر چند وقت یکبار تخت آموزش قرار می گیرند.
اطمینان به خدمات نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس باعث صرفه جویی تا میزان 75 درصد در هزینه ها می شود. نمایندگی مرکزی وستینگهاوس علاوه بر وفاداری با ارائه ی بهترین خدمات توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. تعمیرکارهای این مرکز به دلیل آشنایی با قطعات و سیستم دستگاه ها و همچنین استفاده از قطعات فابریک و اورجینال باعث افزایش طول عمر وسیله می شوند. در حالی که اگر تعمیر لوازم الکتریکی را به تعمیرکار غیر متخصص سپرد باعث صرف هزینه ی بیشتر نیز می شود. تعمیرات لوازم خانگی را نباید به هر تعمیرکار و تعمیرگاهی سپرد. در صورت مشاهده ایراد در نحوه عملکرد لوازم خانگی می توان با برقراری تماس تلفنی از مشاوره رایگان نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس برخوردار شد. اگر ایراد به صورت تلفنی برطرف نشد بدون احتیاج به جابجایی وسیله، تعمیرکار در محل مورد نظر حاضر می شود. تعمیرکارهای تیم فنی در کمترین زمان وسیله را تعمیر می کنند.
دفتر نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس آرا سرویس
دفتر مرکزی تعمیر لوازم خانگی وستینگهاوس در سراسر تهران دارای نمایندگی است که یکی از معتبرترین آن ها آرا سرویس می باشد. آرا سرویس با بهره گیری از تعمیرکارهای متخصص، قطعات اورجینال و انظباط دقیق در جهت ارائه ی خدمات به مشتری مشغول فعالیت است. در صورت ایجاد مشکل در عملکرد لوازم خانگی می توان طبق برگه ضمانت نامه از خدمات پس از فروش وسیله بهره مند شد. اگر تاریخ انقضای گارانتی به اتمام رسیده باشد تمام نرخ های تعمیرات لوزم خانگی آرا سرویس طبق نرخ مصوبه اتحادیه برآورد می شود. تکنسین تعمیرگاه لوازم خانگی وظیفه دارد که قبل از انجام تعمیر با مشاهده وسیله هزینه ی تعمیرات را به مشتری اعلام کند. نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس پس از انجام سرویس و خدمات به مشتری ضمانت نامه ی معتبر تعمیرات ارائه می دهد.
برند تجاری وستینگهاوس
برند تجاری وستینگهاوس به عنوان پرچم دار تولیدات لوازم خانگی آمریکایی در تمام کشورهای دنیا دارای نمایندگی است. نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس جهت تعمیر هر گونه برند لوازم خانگی دارای تعمیرکارهای ماهر و متخصصی است که رضایت وآسودگی خاطر مشتری را جلب می کنند. بنابراین در صورت ایجاد مشکل در عملکرد لوازم خانگی جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس می تواند به راحتی مشکلات را برطرف کند. محصولات خانگی با کیفیت وستینگهاوس تقریبا توانسته جوابگوی تمام نیازهای خانگی باشد. با این حال استفاده ی مداوم از هر وسیله ای به سرویس و یا تعمیر نیاز پیدا خواهد کرد. در این صورت به جای صرف هزینه ی بیشتر جهت تهیه ی دستگاه جدیدتر بهتر است با اعتماد به نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس عمر دوباره به وسیله داده شود. کادر فنی و آموزش دیده در 24 ساعت شبانه روزی آماده ی ارائه ی خدمات به مشتری هستند.
هر محصولی یک سری مشکلات دارد که رفع آن مربوط به تیم تعمیراتی آن است.در زیر به مشکلات محصولات وستینگهاوس می پردازیم. با تهیه و استفاده از محصولات وستینگهاوس باید یک سری مسائل را در نظر بگیریم و در صورت بروز مشکل باید به نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس مراجعه نمود.مشکلات عمده یخچال ساید بای ساید وستینگهاوس:نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس یکی از لوازمی که تعمیرات و خدمات پس از فروش آن را برعهده دارد یخچال ساید بای ساید است.از مشکلاتی که به دفعات زیاد در یخچال ها دیده شده است خرابی فن کندانسور یخچال و یخچال فریزر ساید بای ساید وستینگهاوس است.یخچال ساید بای ساید متشکل از یک یخچال و فریز در کنار هم است. مشکلاتی که برای این نوع یخچال ها پیش می آید اغلب مشابه هستند به این گونه که یا یخچال از کار افتاده است و خنک نمی کند، بدنه یخچال گرم می شود، مواد داخل فریز یخ نمی زند، صدای غیر عادی از یخچال بیاید، آب سرد کن آب نمی دهد یخچال یخ ساخته ولی یخ خارج نمی شود و یا اینکه یخ خرد شده ارائه می دهد و حتی با انتخاب گزینه یخ قالبی یخ قالبی ندهد.یکی از نکات مهم که سبب خرابی یخچال می شود چسباندن مواد غذایی به بدنه یخچال می باشد و یا اینکه یخچال به صورت تراز قرار نگرفته باشد.مشکلات عمده لباسشویی وستینگهاوس :نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس یکی از لوازمی که تعمیرات آن را انجام می دهد لباسشویی است.در مورد عیب یابی ماشین لباسشویی توجه به یک سری مسائل لازم است اگر ماشین لباس شویی خوب لباس ها را نمی شوید باید بررسی شود که آیا به خوبی آبگیری می کند.اگر دیگ لباس شویی نمی چرخد باید بررسی شود که تسمه، کاسه نمد بلبرینگ، دینام به درستی عمل می کند.چرا نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس؟نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس به اندازه تولید محصولات در ارائه خدمات و تعمیرات محصولات قدرتمند عمل می کند. مرکز تعمیرات محصولات وستینگهاوس در زمینه یخچال فریزر، ماشین لباسشویی، مایکروفر، اجاق گاز و کولر گازی خدمات ارائه می دهد که این کار با تکیه بر تکنسین های آموزش دیده و متخصص در تعمیرات لوازم خانگی انجام می شود.نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس با ارائه بیش از یک دهه خدمات نسبت به این برند در بالاترین مقام نسبت به رقبای خود ایستاده است. در نمایندگی وستینگهاوس به جای تعمیر قطعات ، قطعه های معیوب تعویض می شود که متخصصان برای رسیدن به تشخیص نامطلوب بودن قطعه دوره های آموزشی خاصی را گذرانده اند.
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

shabgard
ارسالی ها : 6
عضویت : 13 /11 /1398
1 RE گلد سرویس نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک
چهارشنبه 11 تیر 1399 - 11:33

برای شناخت دقیق از خدمات و سرویس های نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک با ما همراه باشید. آگاهی از این موضوعات به شما کمک بسزایی در انتخاب نمایندگی معتبر برای تعمیر ساید بای ساید و یخچال جنرال الکتریک می کند. افرادی بسیاری هستند که تعمیرات ساید بای ساید برایشان از اهمیت بسیاری برخوردار است. چرا که یکی از محبوب ترین ساید بای ساید ها در جهان برند جنرال الکتریک است.
این برند متعلق به کشور آمریکا می باشد، پس بی شک تعمیر آن هم کار بسیار تخصصی است. یخچال جنرال الکتریک به دلیل طول عمر زیاد و ظرفیت گنجایش بسیار بالای خود توانسته بیشترین تقاضا را در بازار به خود اختصاص دهد. دانستن این موضوعات در هنگام بروز مشکل به شما کمک می کند. که برای تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک بجای اطمینان به کسانی که در این زمینه تخصص ندارند، با نمایندگی آن تماس بگیرید.
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش

shabgard
ارسالی ها : 6
عضویت : 13 /11 /1398
2 RE نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس
سه شنبه 07 مرداد 1399 - 14:33

سلام دوستان در صورت امکان یک نمایندگی تعمیرات وستینگهاوس در تهران معرفی کنید.
ارسال پیام نقل قول تشکر گزارش


برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :
آپلود فایل